Глечик скляний Pasabahce серії Village перетворює звичайне сервірування напоїв, а зокрема вина — на вишукане естетичне дійство.
Декантери являють собою графини зі скла, що спочатку застосовуються в процесі декантації вина, простими словами — у процесі переливання вина з пляшки в спеціалізовану посудину для отримання очищеного продукту (без осаду), а також щоб дозволити неззрілим винам додатково окиснитися, що додасть напою найтоншого смаку під час дегустації. Знавці стверджують, що смак вина в декантері стає яскравішим.
Глечик скляний Pasabahce має елегантний зовнішній вигляд, йому властиво брак ручки та носика. Найчастіше використовують для подавання алкогольних напоїв, бездоганний під час сервірування.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм робочий: 500мл
Об'єм повний: 740мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 64 мм |
| Висота | 203 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Графін |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 80 мм |
| Серія | Village |
| Додаткові характеристики | |
| Повний об'єм | 740 мл |
- Ціна: 131 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка







