
Глечик, кувшин, декантер Pasabahce 1000мл Village 1шт (43824)
155 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 43824
Глечик скляний Pasabahce Village перетворює звичайне сервірування напоїв, а зокрема вина — на вишукане естетичне дійство.
Декантери являють собою графини зі скла, що спочатку застосовуються в процесі декантації вина, простими словами — у процесі переливання вина з пляшки в спеціалізовану посудину для отримання очищеного продукту (без осаду), а також щоб дозволити неззрілим винам додатково окиснитися, що додасть напою найтоншого смаку під час дегустації. Знавці стверджують, що смак вина в декантері стає яскравішим.
Глечик скляний Pasabahce має елегантний зовнішній вигляд, йому властиво брак ручки та носика. Найчастіше використовують для подавання алкогольних напоїв, бездоганний під час сервірування.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 1000 мл
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Графін |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 249 мм |
| Верхній діаметр | 79 мм |
| Нижній діаметр | 94 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Village |
| Кількість в наборі | 1 |
| Діаметр | 94 мм |
| Виріб | Декантер |
- Ціна: 155 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка







