
Набір стопок, чарок на ніжці Pasabahce 28мл Boston 12шт (44404)
640 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 44404
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стопки чарки на ніжці серії Boston мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Стопки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Чарки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 28мл
Кількість стопок у наборі: 12шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 28 мл |
| Висота | 94.5 мм |
| Верхній діаметр | 44 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Boston |
| Нижній діаметр | 44 мм |
| Виріб | Стопка на ніжці |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка




