
Набір кружок, чашок для латте Pasabahce 280мл Irish coffee 2шт (44109)
207 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 44109
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кружки Pasabahce серії Irish coffee мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Кружки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Кружки Pasabahce такої форми часто використовують для приготування і подавання гарячих кавових напоїв, зокрема ірландського кави і глінтвейну.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 280мл
Кількість у наборі: 2шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Кружка |
| Призначення | Для кави |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 280 мл |
| Висота | 152 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 77 мм |
| Нижній діаметр | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




