
Набір склянок високих Pasabahce 445мл Elysia 12шт (520015-12)
1 320 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 520015-12
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Склянки високі Pasabahce серії Elysia мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Високі склянки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Склянки високі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 445мл
Кількість у наборі: 12шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 76 мм |
| Висота | 150 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 76 мм |
| Об`єм | 445 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Стакан |
| Серія | Elysia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴/набір








