
Набір келихів для червоного вина Pasabahce 475мл Wavy 6шт (440278)
374 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 440278
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для вина Pasabahce серії Wavy допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють усе таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина із широким дном, об'ємом, порядку, 260 мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма схожа на чашу, що звужується догори, об'ємом 210 мл. Біле вино чудово гармонує з телятиною та куркою, гусячою печінкою, горіхами, жирнішими закусками
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм:475 мл
Кількість у наборі: 6 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для вина |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 475 мл |
| Висота | 213 мм |
| Верхній діаметр | 76 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Wavy |
| Діаметр | 96 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



