
Набір склянок (стаканів) для віскі Pasabahce 300мл Leafy 4шт (420194)
400 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 420194
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки для віскі Pasabahce серії Leafy мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Склянки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 300 мл
Висота: 85 мм
Верхній діаметр: 77 мм
Нижній діаметр: 90мм
Кількість склянок у наборі: 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 85 мм |
| Верхній діаметр | 77 мм |
| Нижній діаметр | 90 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Leafy |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴/набір
- Спосіб упаковки: В подарунковій упаковці





