Топ

Келих для шампанського Pasabahce 255мл Timeless 1шт (440236-1)
152 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 440236-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келих скляний для шампанського Pasabahce серії Timeless допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють усе таїнство його аромату.
Ігристе вино заведено подавати в класичних келихах, об'ємом від 125 до 150 мл:>
- Келих-кубок — часто називають Блюдцем — посудина з дрібною або широкою чашею. Така чаша не дає розігратися бульбашкам шампанського та не може повністю розкрити смак і переваги такого напою. Але, в епоху вечірок у стилі Великого Гетсбі перевага віддають солодким напоям, для яких така форма ідеальна. Келих як символ шику та розкоші
- Бокал-флейта — тонкий, витягнутої форми, висока ніжка, об'єм до 190 мл. Повністю розкриває смак і сприяє появі бульбашок. Але таку форму не застосовують для витриманих видів шампанського, яким необхідно багато місця для розкриття таємниці свого смаку
- Келих-тюльпан — урочистий і елегантний. Правильна форма дає можливість бульбашкам потрапити на потрібну зону язика та сповна насолодитися всіма перевагами ігристого напою
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 255мл
Кількість у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 110 мм |
| Висота | 157 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для шампанського |
| Об`єм | 255 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 110 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 82 мм |
| Серія | Timeless |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴
- Спосіб упаковки: Без паковання







