Топ

Склянка (стакан) для віскі Pasabahce 345мл Timeless 1шт (52790-1)
110 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 52790-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянка скляна для віскі мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Склянки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Склянки для віскі неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 345мл
Висота: 96мм
Верхній діаметр: 86мм
Нижній діаметр: 80ммКількість склянок у наборі: 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 345 мл |
| Висота | 96 мм |
| Верхній діаметр | 86 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка






