
Набір склянок (стаканів) для віскі Pasabahce 210мл Elysia 4шт (520014)
310 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 520014
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки для соку Pasabahce серії Elysia мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Склянки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Склянки для соку Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 210мл
Висота: 84мм
Верхній діаметр: 75мм
Нижній діаметр: 84ммКількість склянок у наборі: 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 210 мл |
| Висота | 84 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Elysia |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




