Фруктовниця порцеляна 3 яруси виготовлена з високоякісної порцеляни, яка володіє міцністю, багатофункціональністю. Фруктовницю можна використовувати як в ресторанах і кафе, так і в домашніх умовах, чим безумовно зможете здивувати Ваших гостей!
Верхній ряд 7" 18см
Середній ряд 9" 23см
Нижній ряд 11"28см
Металева конструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 280 мм |
| Кількість в наборі | 1 |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Немає |
| Зберігання в холодильнику | Немає |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка



