
Набір склянок (стаканів) високих Pasabahce 365мл Casablanсa 12шт (52706-12)
613 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 52706-12
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки Pasabahce серії Casablanca мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своєї естетичності та функціональності. Склянки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 365мл
Висота:148мм
Верхній діаметр: 80мм
Нижній диаметр: 54ммКількість склянок в наборі: 12шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 365 мл |
| Висота | 148 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 54 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Casablanca |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка



