
Набір склянок (стаканів) високих Pasabahce 475мл Casablanсa 12шт (52707-12)
735 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52707-12
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Склянки для соку Pasabahce серії Casablanca мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своєї естетичності та функціональності. Склянки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 475мл
Висота: 162мм
Верхній діаметр: 86мм
Нижній диаметр: 54ммКількість склянок в наборі: 12шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 475 мл |
| Висота | 162 мм |
| Верхній діаметр | 86 мм |
| Нижній діаметр | 54 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Casablanca |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка



