
Набір склянок (стаканів) для віскі Pasabahce 265мл Leia 6шт (420174)
254 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 420174
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки для віскі Pasabahce серії Leia мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки для віскі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 265мл
Кількість склянок в наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Висота | 80 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 68 мм |
| Об`єм | 265 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Стакан |
| Серія | Читати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка


