
Набір склянок (стаканів) для віскі Pasabahce 245мл Luna 6шт (42338)
247 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 42338
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки для віскі Pasabahce серії Luna мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки для віскі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 245мл
Кількість склянок в наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 245 мл |
| Висота | 83 мм |
| Верхній діаметр | 74 мм |
| Нижній діаметр | 74 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Luna |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка


