
Набір склянок (стаканів) для віскі Pasabahce 345мл Timeless 12шт (52790)
1 091 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52790-12
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Склянки для віскі Pasabahce серії Timeless мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки для віскі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: прозрачное закаленное стекло
Об'ем: 345мл
Висота: 96мм
Верхній діаметр: 86мм
Нижній діаметр: 80ммКількість склянок в наборі: 12шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 86 мм |
| Висота | 96 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Об`єм | 345 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Стакан |
| Серія | Timeless |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка






