
Соусник круглий Pasabahce Ø60мм Chefs 1шт (53713)
23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53713
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
При сервіровці столу найважливіше місце належить їдальні посуді, з допомогою якої можна створити справжнє свято. І в цьому Вам без сумніву допоможе Соусник Pasabahce серії Chefs — найзручніший посудина для подачі соусу або підливи.Посуд Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Діаметр: 60мм
Кількість у наборі: 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Соусник |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 30 мл |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 27 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кругла |
| Нижній діаметр | 29.5 мм |
| Серія | Chefs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка






