Глечик скляний Pasabahce серії Amphora перетворює звичайну сервіровку напоїв, а зокрема, вина — у вишукане естетичне дійство.
Декантери являють собою графини зі скла, спочатку застосовуються в процесі декантації вина, простими словами — у процесі переливання вина з пляшки в спеціалізований посудину для отримання очищеного продукту (без осаду), а також щоб дозволити недозрілий винам додатково окислитися, що додасть напою найбільш тонкий смак при дегустації. Знавці стверджують, що смак вина в декантере стає яскравішим.
Глечик скляний Pasabahce має елегантний зовнішній вигляд, йому властива відсутність ручки і носика. Найчастіше використовують для подавання алкогольних напоїв, бездоганний при сервіровці.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 640мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 64 мм |
| Висота | 203 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 68 мм |
| Об`єм | 640 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Графін |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 81 мм |
| Виріб | Декантер |
| Кількість в наборі | 1 |
| Серія | Amphora |
- Ціна: 92 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка




