Кружки Pasabahce серії Irish coffee мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Кружки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Кружки Pasabahce такої форми часто використовують для приготування і подавання гарячих кавових напоїв, зокрема ірландського кави і глінтвейну.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 215мл
Кількість у наборі: 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Кружка |
| Призначення | Для кави |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 215 мл |
| Висота | 146 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 76 мм |
| Нижній діаметр | 69 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка






