
Набір кружок, чашок для чаю/кави Pasabahce 350мл Basic 2шт (55531)
144 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 55531
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухлі Pasabahce серії Basic мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Кухлі виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Кружки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 350 мл
Кількість у наборі: 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Кружка |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 350 мл |
| Висота | 98.5 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 123 мм |
| Верхній діаметр | 86 мм |
| Нижній діаметр | 66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка

