Кружка скляна для латте Pasabahce серії Vela мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Гуртки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Гуртки Pasabahce такої форми часто використовують для приготування і подавання гарячих кавових напоїв.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 385мл
Кількість у наборі: 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 148 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для кави |
| Об`єм | 385 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип ємності | Кружка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 82 мм |
| Нижній діаметр | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка




