
Набір келихів для мартіні Pasabahce 230мл Petra 12шт (41813-12)
907 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 41813-12
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для мартіні Pasabahce серії Petra мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Келихи для мартіні виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Келихи для мартіні Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 230мл
Кількість келихів у наборі: 12шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 106 мм |
| Висота | 87 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для мартіні |
| Об`єм | 230 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 48 мм |
| Серія | Petra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 907 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка


