
Блюдо сервірувальне порцеляна Рибка 16" 41*18,5см (1шт)
282 ₴
- Менше 10 од.
- Код: MC2583 W16
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блюдо сервірувальне порцелянове Рибка виготовлено з високоякісної порцеляни, яка має міцність, термічну стійкість і багатофункціональність. Його можна використовувати як у ресторанах і кафе, так і в домашніх умовах, чим безумовно зможете здивувати Ваших гостей!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Фігурна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка

