
Склянка (стакан) висока Pasabahce 450мл Timeless 1шт (52800-1)
140 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 52800-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакани Pasabahce серії Timeless мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стакани виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стакани Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 450мл
Висота: 160,5мм
Верхній діаметр: 77,5мм
Нижній діаметр: 70,5мм
Кількість склянок в наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 450 мл |
| Висота | 160.5 мм |
| Верхній діаметр | 77 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Timeless |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка





