
Набір склянок (стаканів) для віскі Pasabahce 250мл Istanbul 6шт (42405-6)
187 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 42405-6
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Склянки для віскі Pasabahce серії Istanbul мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки для віскі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 250мл
Кількість у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 250 мл |
| Висота | 88 мм |
| Верхній діаметр | 73 мм |
| Нижній діаметр | 68 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Istanbul |
| Виріб | Стакан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка










