Новинка

При сервіруванні столу найважливіше місце належить столовому посуду, за допомогою якого можна створити справжнє свято. І в цьому Вам допоможе посуд Pasabahce серії Pudding, яка має неповторні форми і приваблює своєю бездоганністю. Посуд виготовлений із загартованого прозорого скла та відрізняється високою якістю та довговічністю у використанні. Такий посуд завжди буде стильно виглядати на Вашому столі, а в процесі використання завдяки своїй міцності завжди буде залишатися як новий. Посуд Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл та додати особливої урочистості святу.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Діаметр: 110х110мм
Кількість одиниць у наборі: 6шт
Матеріал: прозоре загартоване скло
Діаметр: 110х110мм
Кількість одиниць у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Тип тарілки | Піала |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Скло |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 60 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 375 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416 ₴/набір
- Спосіб упаковки: в упаковке





