Келихи для вина Pasabahce серії Risus допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють усе таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина із широким дном, об'ємом, порядку, 260 мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма схожа на чашу, що звужується догори, об'ємом 210 мл. Біле вино чудово гармонує з телятиною та куркою, гусячою печінкою, горіхами, жирнішими закусками
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 560 мл
Кількість у наборі:12шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 69 мм |
| Висота | 207.5 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для вина |
| Об`єм | 560 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 108 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 84 мм |
| Серія | Risus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка





