Новинка

Креманка Pasabahce h103мм 275мл Timeless 1шт (440211-1)
119 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 440211-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Креманки Pasabahce серії Timelesse — прекрасне рішення для подачі різних десертів — мусів, желе, креми або морозива. Креманки виконані із загартованого прозорого скла і відрізняються своєю міцністю і вишуканим дизайном. Вони дуже зручні у використанні, до того ж, значно підвищують естетичність сервірування. Завдяки таким креманках Pasabahce, Ваш святковий стіл неодмінно стане ще красивішим, а гості будуть приємно здивовані Вашою креативністю в подачі десертів.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Висота 103ммКількість у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вилочка | Немає |
| Висота | 102.5 мм |
| Діаметр | 98 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 275 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип посуду | Креманка |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 98 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка






