
Набір келихів для червоного вина Pasabahce 365мл Amber 6шт (440265)
418 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 440265
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Келихи для вина Pasabahce серії Amber допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють всі таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина з широким дном, об'ємом, порядку, 260мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма нагадує звужується догори чашу, об'ємом 210мл. Біле вино відмінно гармонує з телятиною і куркою, гусячою печінкою, горіхами, більш жирними закусками
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 365мл
Кількість у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Висота | 200 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для вина |
| Об`єм | 365 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 84 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Серія | Amber |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка






