
Набір склянок (стаканів) Pasabahce 350мл Amber 6шт (420825)
332 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 420825
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакани Pasabahce серії Amber мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стакани виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стакани Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 350мл
Висота: 102мм
Верхній діаметр: 62мм
Нижній діаметр: 50,5мм
Кількість склянок в наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 350 мл |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Висота | 102 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Amber |
| Виріб | Стакан |
| Верхній діаметр | 62 мм |
| Нижній діаметр | 50.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




