
Блюдо овальне Pasabahce d330х240мм Estrella 1шт (10717)
191 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10717
Святковий торт — це улюблені ласощі на всіх урочистостях, особливо дитячих. І для гарного подавання торта Вам, без сумніву, стане в пригоді Підставка для торта Pasabahce серії Estrella, яка має істинно неповторні форми та приваблює своєю бездоганністю.
Тортовниця застосовується для подавання тортів або фруктів, та й усього, чого забажає душа. Зручна в повсякденному використанні. Поєднує в собі сучасний дизайн і практичність застосування скляного посуду.
Домашня випічка, святковий торт, овочеві та фруктові нарізки, і навіть фарширована риба — все матиме чудовий вигляд, якщо Ви використовуєте для сервірування Скляна страва Pasabahce
Блюдо Pasabahce завжди матиме стильний вигляд на Вашому столі, а в процесі використання завдяки своїй міцності тривалий час залишатиметься як новий. Посуд Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Діаметр: 330х240мм
Кількість у наборі: 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Скло |
| Багаторівнева | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Блюдо |
| Кількість в наборі | 1 |
| Кришка | немає |
| Серія | Estrella |
- Ціна: 191 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



