Новинка

Набір стопок, чарок Pasabahce 110мл Diamond 6шт (52400)
239 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 52400
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стопки чарки серії Diamond мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Стопки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Чарки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 110мл
Кількість стопок у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 64 мм |
| Висота | 90 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 110 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Стопка |
| Нижній діаметр | 42.5 мм |
| Серія | Diamond |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



