
Келих для води Pasabahce 290мл Bistro 1шт (44411-1)
50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44411-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для вина Pasabahce серії Bistro допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють всі таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина з широким дном, об'ємом, порядку, 260мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма нагадує звужується догори чашу, об'ємом 210мл. Біле вино відмінно гармонує з телятиною і куркою, гусячою печінкою, горіхами, більш жирними закусками
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 290мл
Кількість у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для води |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 290 мл |
| Висота | 160 мм |
| Верхній діаметр | 68 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 82 мм |
| Нижній діаметр | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Bistro |
| Виріб | Келих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка








