Келихи для коктейлів Pasabahce серії Holiday мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Келихи для коктейлів виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Келихи для коктейлів Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 470мл
Кількість келихів у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Висота | 196 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для коктейлів |
| Об`єм | 470 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Серія | Holiday |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка






