Глечик скляний Pasabahce серії Bacchus перетворює звичайну сервіровку напоїв, а зокрема, вина — у вишукане естетичне дійство.
Декантери являють собою графини зі скла, спочатку застосовуються в процесі декантації вина, простими словами — у процесі переливання вина з пляшки в спеціалізований посудину для отримання очищеного продукту (без осаду), а також щоб дозволити недозрілий винам додатково окислитися, що додасть напою найбільш тонкий смак при дегустації. Знавці стверджують, що смак вина в декантере стає яскравішим.
Глечик скляний Pasabahce має елегантний зовнішній вигляд, йому властива відсутність ручки і носика. Найчастіше використовують для подавання алкогольних напоїв, бездоганний при сервіровці.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 1000мл
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Декантер |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 263 мм |
| Верхній діаметр | 93 мм |
| Нижній діаметр | 91 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Bacchus |
| Діаметр | 108 мм |
- Ціна: 120 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка






