
Келих для коктейлів Pasabahce 630мл Bistro 1шт (44686-1)
75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44686-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для коктейлів Pasabahce серії Bistro мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Келихи для коктейлів виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Келихи для коктейлів Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 630 мл
Кількість келихів у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 94 мм |
| Висота | 198 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для коктейлів |
| Об`єм | 630 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 110 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Серія | Bistro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка

