
Келихів для червоного вина Pasabahce 650мл Imperial 1шт (44706-1)
84 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 44706-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Келихи для вина Pasabahce серії Imperial допоможуть сповна насолодитися напоєм і розкриють всі таїнство його аромату.
- Келих для червоного вина — посудина з широким дном, об'ємом, порядку, 260мл. Традиційно до червоного вина подають дичину, сир, фрукти, ягоди
- Келих для білого вина — форма нагадує звужується догори чашу, об'ємом 210мл. Біле вино відмінно гармонує з телятиною і куркою, гусячою печінкою, горіхами, більш жирними закусками
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 650мл
Кількість у наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Висота | 220 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для вина |
| Об`єм | 650 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 103 мм |
| Виріб | Келих |
| Нижній діаметр | 77 мм |
| Серія | Imperial |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка

