Склянки Pasabahce серії Leia мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своєї естетичності та функціональності. Склянки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 310мл
Висота: 135мм
Верхній діаметр: 62.5мм
Нижній диаметр: 55.5ммКількість склянок в наборі: 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 135 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 310 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 62.5 мм |
| Нижній діаметр | 55.5 мм |
| Серія | Читати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка






