
Набір склянок (стаканів) високих Pasabahce 500мл Linka 6шт (420415)
439 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 420415
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки Pasabahce серії Linka мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своєї естетичності та функціональності. Склянки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 500мл
Висота: 150мм
Верхній діаметр: 65мм
Нижній диаметр: 50,5ммКількість склянок в наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 65 мм |
| Висота | 150 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 78.5 мм |
| Нижній діаметр | 50.5 мм |
| Серія | Linka |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



