Стакани Pasabahce серії Tin Can мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стакани виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стакани Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 490мл
Висота: 122.5мм
Верхній діаметр: 79мм
Нижній діаметр: 79мм
Кількість склянок в наборі: 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 79 мм |
| Висота | 122.5 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 79 мм |
| Об`єм | 490 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Tin Can |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




