Стакани Pasabahce серії Allegra мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стакани виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стакани Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 470мл
Висота: 148мм
Верхній діаметр: 65,5мм
Нижній діаметр: 48.5мм
Кількість склянок в наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 148 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 470 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Діаметр | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 65.5 мм |
| Нижній діаметр | 48.5 мм |
| Серія | Allegra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка











