
Глек, кувшин з пластмасовою кришкою Pasabahce 2500мл Niagara 1шт (43864)
352 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 43864
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глек скляний з пластмасовою кришкою Pasabahce серії Niagara перетворює звичайну сервіровку напоїв у вишукане естетичне дійство. Традиція подачі напоїв на стіл у спеціальних скляних або кришталевих судинах з'явилася ще в Стародавній Греції.
Глек скляний з пластмасовою кришкою Pasabahce сьогодні використовують насамперед для сервірування столу і подачі напоїв, проте в них також можна зберігати, наприклад, оливкова олія, або такі рідини, як вода або молоко. Наявність ручки і своєрідного носика робить глечик зручним і практичним у використанні інструментом, який часто використовують як елемент декору, для прикрашання будинку або ресторану.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 2500мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 2500 мл |
| Висота | 248 мм |
| Верхній діаметр | 120 мм |
| Нижній діаметр | 110 мм |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Niagara |
| Кількість в наборі | 1 |
| Діаметр | 161 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка




