Келихи для пива Pasabahce серії Pub (Tulipe) мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Келихи виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Келихи для пива Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 570мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для пива |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 570 мл |
| Висота | 160.5 мм |
| Верхній діаметр | 78 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Pub |
| Виріб | Келих |
| Діаметр | 84 мм |
| Нижній діаметр | 69 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка





