Келих для пива скляний Pasabahce серії Wavy мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Келихи виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Бокали для пива Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 405мл
Висота: 184мм
Кількість келихів у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для пива |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 405 мл |
| Висота | 184 мм |
| Верхній діаметр | 63 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Wavy |
| Виріб | Келих |
| Діаметр | 85.5 мм |
| Нижній діаметр | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка





