
Тарілка овальна для міні закусок Pasabahce 155х99мм Aurora 1шт (10545-1)
75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10545-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час сервірування столу найважливіше місце належить столовому посуду, за допомогою якого можна створити справжнє свято. І в цьому Вам без сумніву допоможе посуд Pasabahce серії Aurora, який має істинно неповторні форми та приваблює своєю бездоганністю. Посуд виготовлений із загартованого прозорого скла та вирізняється високою якістю й довговічністю у використанні. Такий посуд завжди матиме стильний вигляд на Вашому столі, а в процесі використання завдяки своїй міцності завжди залишатиметься як новий.
Посуд Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.Матеріал: загартоване скло прозоре
Діаметр: 155х99мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Скло |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 26 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка



