
Стопка, чарка Pasabahce 62мл Timeless 1шт (52780-1)
61 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 52780-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стопки чарки Pasabahce серії Timeless мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стопки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стопки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 62мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 62 мл |
| Висота | 61.5 мм |
| Верхній діаметр | 48 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Timeless |
| Виріб | Стопка |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Нижній діаметр | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка


