
Набір келихів для пива Pasabahce 385мл Tulipe 6шт (44169)
357 ₴/набір
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 44169
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Келихи для пива Pasabahce серії Tulipe мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Келихи виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Келихи для пива Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 385мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для пива |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 385 мл |
| Висота | 190 мм |
| Верхній діаметр | 66 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Tulipe |
| Виріб | Келих |
| Діаметр | 76 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



