Стакани Pasabahce серії Allegra мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стакани виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стакани Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 425мл
Висота: 109,5мм
Верхній діаметр: 67,5мм
Нижній діаметр: 52мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 425 мл |
| Висота | 109.5 мм |
| Верхній діаметр | 67 мм |
| Нижній діаметр | 52 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Діаметр | 88.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Allegra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка






