
Келих для коктейлів Pasabahce 460мл Enoteca 1шт (44668-1)
139 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44668-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для коктейлів Pasabahce серії Enoteca мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Келихи для коктейлів виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Келихи для коктейлів Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 460мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для коктейлів |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 460 мл |
| Висота | 201 мм |
| Верхній діаметр | 115 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Enoteca |
| Виріб | Келих |
| Діаметр | 120 мм |
| Нижній діаметр | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка





