Декантер Pasabahce серії Village перетворює звичайне сервірування напоїв, а зокрема вина — на вишукане естетичне дійство.
Декантери являють собою графини зі скла, що спочатку застосовуються в процесі декантації вина, простими словами — у процесі переливання вина з пляшки в спеціалізовану посудину для отримання очищеного продукту (без осаду), а також щоб дозволити неззрілим винам додатково окиснитися, що додасть напою найтоншого смаку під час дегустації. Знавці стверджують, що смак вина в декантері стає яскравішим.
Скляний графин має елегантний зовнішній вигляд, йому властиво брак ручки та носика. Найчастіше використовують для подавання алкогольних напоїв, бездоганний під час сервірування.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 250 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 50 мм |
| Висота | 170 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Нижній діаметр | 63 мм |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Графін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 63 мм |
| Виріб | Декантер |
| Кількість в наборі | 1 |
| Серія | Village |
- Ціна: 65 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка





